Naša spoločnosť sa zaoberá komplexnou úpravou vôd pre parné, teplárenské a chladiace systémy. Všetky ponúkané výrobky sú zaručenej kvality, účinnosti a spoľahlivosti s ohľadom na požiadavky noriem a predpisov výrobcov technologických zariadení. Naše systémy úpravy vody sú zamerané na maximálnu ochranu zariadení a ekonomiku prevádzky.

Chemická úprava vody na kľúč

Zabezpečujeme úpravu vody počínajúc obhliadkou, rozbormi vody, návrhom riešenia, dodávkou technológie, inštaláciou, uvedením do prevádzky a následným záručnym a pozáručným servisom a pravidelnými servisnými prehliadkami.

Chemické prípravky na úpravu vody HYDRO-X

Chemické prípravky sú výrobkami celosvetovo pôsobiacej firmy HYDRO-X, ktorá sa ich výrobou zaoberá už viac ako 70 rokov.

Naše prípravky pôsobia ako stabilizátory tvrdosti, inhibítory korózie, ochrana inštalácie a zároveň dokážu, počas preventívneho dávkovania, vyčistiť a odstrániť už vzniknuté usadeniny.

Systémy dávkovania

Máme vlastné systémy dávkovania, kontroly, , vyvinuli sme čítač signálov z viacerých vodomerov s následným rozdelením impulzov na dávkovacie čerpadlá , systém automatického odkalu.

Vyskúšajte spoluprácu s nami

Poskytujeme chémiu na úpravu vody na odskúšanie, bezplatný prenájom dávkovania, bezplatné pravidelné rozbory vôd, nastavenie a kontrolu úpravy vody, kvalitné zmäkčovacie filtre, CHUV, filtráciu, tabletovanú a posypovú soľ, chémiu na rýchle vyčistenie od vodného kameňa.